ZAMYKÁNÍ ZÁMKU KYNŽVART

25. října 2017 v 16:52 |  Informace

V době, kdy se zamykají brány většiny zámků a hradů, bude na Kynžvartu rozšířen provoz o podzimní prázdniny a bude probíhat program pro děti:

Čtvrtek, pátek sobota
  • POZNEJ SVŮJ STROM ( interaktivní program pro děti do 12 let) od 13.00
  • DĚTSKÉ PROHLÍDKY ZÁMKU s Bílou paní nebo princeznou Markétkou od 14.30 a 15.30 (doporučujeme rezervaci na kynzvart@npu.cz)
  • HERNÍ STEZKA od 13.00 do 15.OO - chůdy pro malé i velké, házení míčků do koše (pro malé), tenisová pálka + míčky na slalom, prohazování míčků ústy šaška, na klacíku zavěšená kolečka - chytání rybiček, tunel na prolézání, pytle na skákání...
  • ŠIKOVNÉ RUČIČKY od 13.00 do 15.00 - výtvarná dílna nejen pro děti zaměřená na podzimní aranžmá.

Pouze v pátek
  • Po celý den bude vystupovat DIVADLO HISTORIE V POHYBU EXULIS, které během prohlídek Zámeckých interiérů předvedou souboj na kordy a meče a naučí tance z období empíru.
Pouze v sobotu
  • SNOW FILM FEST od 17.30 do 21.40. Celovečerní pásmo filmů o zimních sportech a dobrodružstvích milovníků outdoorových sportů.

Děti do 6 let, žáci a studenti (ZŠ a SŠ) vstup do zámku ZDARMA!

Všechny dny budou v provozu obě návštěvní trasy zámku.

V září a říjnu byla obohacena druhá návštěvní trasa Zámecké muzeum o některé vzácné poklady z depozitářů a trezorů, například kolekce zlatých mincí. originál Kroniky města Chebu od bývalého chebského kata Karla Hussa nebo o sbírku vzácných daguerrotypií. Tento víkend již naposledy k vidění!

Více informací a kontakty:
Ing. Ondřej Cink, kastelán zámku Kynžvart
tel.: 602 233 930, e-mail: cink.ondrej@npu.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama